Maak kennis met ons team

Onze deskundige, gespecialiseerde en enthousiaste professionals staan altijd en graag voor u klaar!


Raymond
Raymond Jannink
Adviseur zakelijk / GRMC®| EMA
 raymond@janninkhofste.nl
 06 - 38 13 37 22
    
René
René Holtkamp
Financieel adviseur / CFP®
 rene@janninkhofste.nl
 06 - 51 22 95 80
    
Robin
Robin Hofsté
Financieel adviseur
 robin@janninkhofste.nl
 06 - 22 99 56 89
    
Patrick
Patrick Heskamp
Financieel adviseur / CFP®
 patrick@janninkhofste.nl
 06 - 18 50 61 88
Sandra
Sandra Dasselaar
Adviseur zakelijk / GRMC®
 sandra@janninkhofste.nl
 06 - 28 67 98 25
    
Renate
Renate Zwiers-Huisman
Financieel adviseur / EFA
 renate@janninkhofste.nl
 06 - 42 54 26 76
Hannah
Hannah Muñoz-Martinez
Office manager
 info@janninkhofste.nl
 074 - 25 677 70
Manon van Bronkhorst-Veldhuis
Manon van Bronkhorst-Veldhuis
Office manager
 info@janninkhofste.nl
 074 - 25 677 70
Djis Jannink
Djis Jannink
Commerciële Binnendienst Zakelijk
 djis@janninkhofste.nl
 074 - 25 677 70
Maarten Zandvoort
Maarten Zandvoort
Junior Office Manager
 maarten@janninkhofste.nl
 074 – 256 77 70
Michael Kemperman
Michael Kemperman
Pensioenadviseur
 pensioen@janninkhofste.nl
 06 - 11 30 43 06
Hypotheek oversluiten. Wat levert dat op?
meer informatie
Hypotheekrente al vanaf: (Bekijk hier alle rentes)
meer informatie
Wat gaat de hypotheekrente doen? Stijgen of dalen?
meer informatie